Timelogin (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: About
sl: O modulu
