Timelogin (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Other
sv: Övriga

en: Role
sv: Roll

en: About
sv: Om

en: Are you sure you want to delete %id?
sv: Är du säker på att du vill radera %id?
