Timelogin (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Other
te: ఇతర

en: Role
te: పాత్ర

en: About
te: గురించి
