Timelogin (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol
