Timelogin (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: ID
ar: المعرف ID

en: Other
ar: آخر

en: Role
ar: دور

en: About
ar: حول
