Timelogin (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Other
ast: Otru

en: Role
ast: Rol
