Timelogin (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: ID
fa: شناسه

en: Other
fa: ساير

en: Role
fa: نقش

en: About
fa: درباره
