Timelogin (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Other
ka: სხვა

en: Role
ka: როლი
