Timelogin (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: ID
mr: आय डी
