Timelogin (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Other
pt: Outros

en: Role
pt: Papel

en: About
pt: Sobre
