Timelogin (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Other
ro: Altele

en: Role
ro: Rol

en: About
ro: Despre
