Timestamp Range (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
it: Formato: %format. Per usare l'orario di invio del modulo, non compilare.

en: Date separator
it: Separatore date

en: Separator: %separator
it: Separatore: %separator
