Timestamp Range (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
ja: フォーマット: %format 。フォーム送信時間を使用する場合は空にしてください。

en: Date separator
ja: 日付の区切り

en: The string to separate the start and end dates
ja: 開始日と終了日を区切る文字列

en: Separator: %separator
ja: 区切り: %separator
