Timestamp Range (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
ca: Format: %format. Deixa-ho en blanc per utilitzar la data de l'enviament del formulari.

en: Separator: %separator
ca: Separador: %separador
