Timestamp Range (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Field types
da: Felttyper

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
da: Format: %format. Lad feltet stå tomt for at bruge oprettelsestidspunktet.

en: Date separator
da: Datoseparator
