Timestamp Range (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Field types
fr: Types de champs

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
fr: Format : %format. Laisser vide pour utiliser la date de soumission du formulaire.

en: Date separator
fr: Séparateur de dates

en: The string to separate the start and end dates
fr: La chaîne pour séparer les dates de début et de fin.

en: Separator: %separator
fr: Séparateur: %separator
