Timestamp Range (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
nl: Notatie: %format. Laat dit leeg om het tijdstip
    van indienen te gebruiken.

en: Date separator
nl: Datumscheidingsteken

en: The string to separate the start and end dates
nl: De tekst die begin- en einddatum scheid

en: Separator: %separator
nl: Scheidingsteken: %separator

en: Start timestamp value
nl: Waarde start-tijdstempel

en: End timestamp value
nl: Waarde einde-tijdstempel
