Timetable cron (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Hour
bs: Sat

en: Minute
bs: Minuta
