Timetable cron (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Description
de: Beschreibung

en: On
de: An

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Off
de: Aus

en: Month
de: Monat

en: Desc
de: Absteigend

en: Day
de: Tag

en: Function
de: Funktion

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Hour
de: Stunde

en: Last run
de: Letzter Lauf

en: About
de: Über

en: Configure your cron settings.
de: Konfigurieren Sie Ihre Cron-Einstellungen

en: Weekday
de: Wochentag

en: Force
de: Erzwingen
