Timetable cron (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: On
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Off
es: Desactivado

en: Month
es: Mes

en: Day
es: Día

en: Function
es: Función

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Hour
es: Hora

en: Minute
es: Minuto

en: Last run
es: Última ejecución

en: About
es: Acerca de
