Timetable cron (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন

en: About
bn: সম্পর্কে
