Timetable cron (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Function
km: មុខ​ងារ

en: About
km: អំពី
