Timetable cron (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Month
is: Mánaður

en: Day
is: Dagur

en: About
is: Um
