Timetable cron (8.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Off
mr: बंद

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस
