Timetable cron (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Off
nl: Uit

en: Month
nl: Maand

en: Desc
nl: Aflopend

en: Day
nl: Dag

en: Function
nl: Functie

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Last run
nl: Voor het laatst uitgevoerd

en: About
nl: Over

en: Weekday
nl: Weekdag
