Timetable cron (8.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут
