Timetable cron (8.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Off
th: ปิด

en: Month
th: เดือน

en: Day
th: วัน

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: About
th: เกี่ยวกับ
