Timetable cron (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: On
tr: Açık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Off
tr: Kapalı

en: Month
tr: Ay

en: Desc
tr: Azalan

en: Day
tr: Gün

en: Function
tr: İşlev

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Hour
tr: Saat

en: Minute
tr: Dakika

en: About
tr: Hakkında
