Timetable cron (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Off
lv: Izslēgts

en: Month
lv: Mēnesis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Day
lv: Diena

en: Function
lv: Funkcija

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: About
lv: Par
