Timetable cron (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр
