Timetable cron (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Off
nn: Av

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: Hour
nn: Time

en: Minute
nn: Minutt
