Timetable cron (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Month
sl: Mesec

en: Function
sl: Funkcija

en: About
sl: O modulu
