Timetable cron (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Off
fa: خاموش

en: Month
fa: ماه

en: Desc
fa: نزولی

en: Day
fa: روز

en: Function
fa: تابع

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: About
fa: درباره
