Timetable cron (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Month
ka: თვე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Day
ka: დღე

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი
