Timetable cron (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन
