Timetable cron (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Off
ta: இல்லை

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Hour
ta: மணி

en: Minute
ta: நிமிடம்

en: About
ta: பற்றி
