Timetable cron (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ
