Timetable cron (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Off
bg: Изключи

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден
