Timetable cron (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: On
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Off
fr: Désactivé

en: Month
fr: Mois

en: Day
fr: Jour

en: Function
fr: Fonction

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Hour
fr: Heure

en: Last run
fr: Dernier lancement

en: About
fr: À propos

en: Configure your cron settings.
fr: Configurer vos paramètres de tâches planifiées.
