Timetable cron (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: On
hi: चालू

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Off
hi: बंद

en: Month
hi: माह

en: Desc
hi: अवरोही

en: Day
hi: दिन

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Hour
hi: घंटा

en: Minute
hi: मिनट

en: About
hi: के बारे में
