Timetable cron (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: Function
be: Функцыя

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: About
be: Аб
