Timetable cron (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Month
hr: Mjesec

en: Desc
hr: Silazno

en: Day
hr: Dan

en: Function
hr: Funkcija

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Hour
hr: Sat

en: About
hr: Opis
