Timetable cron (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Off
hu: Ki

en: Month
hu: Hónap

en: Desc
hu: Csökk

en: Day
hu: Nap

en: Function
hu: Függvény

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Last run
hu: Utolsó futás

en: About
hu: Leírás
