Timetable cron (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ
