Tint connector (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: General
tr: Genel

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Boolean value
tr: Mantıksal değer
