Tint connector (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: General
de: Allgemein

en: One Column
de: Eine Spalte

en: Field types
de: Feldtypen

en: Boolean value
de: Boolescher Wert

en: Three Column
de: Drei Spalten
