Tint connector (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: General
ja: 全般

en: One Column
ja: 1カラム

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Boolean value
ja: ブール値
