Tint connector (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: General
uk: Загальне

en: One Column
uk: Один стовпчик

en: Field types
uk: Типи полів

en: Boolean value
uk: Булеве значення

en: Two Column
uk: Два стовпчики
