tiny-player HTML audio player (1.0.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Fields
de: Felder

en: Loop
de: Schleife

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Display of multiple files
de: Anzeige für mehrere Dateien

en: Show playback controls
de: Steuerelemente anzeigen
