tiny-player HTML audio player (1.0.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Fields
es: Campos

en: Loop
es: Bucle

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Display of multiple files
es: Visualización de múltiples archivos

en: Show playback controls
es: Mostrar controles de reproducción
